Joie Stages: Univerzální autosedačka pro děti, která roste s nimi

Joie Stages

Co je to "joie stages" a jak funguje?

Joie Stages je univerzální autosedačka, která roste s vaším dítětem. Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a bezpečnost během jeho růstu. Tato autosedačka je určena pro děti od narození až do 7 let věku (tj. od 0 do 25 kg).

Funguje tím způsobem, že se může přizpůsobit různým fázím dítěte. V první fázi se používá jako autosedačka pro novorozence, kterou lze umístit proti směru jízdy a nabídne mu maximální ochranu hlavy a krku. Poté se může přepnout na fázi 1, kdy je sedadlo obráceno směrem jízdy a dítě je již starší. Ve fázi 2 se používá jako autosedačka pro batolata a ve fázi 3 jako autosedačka pro starší děti.

Díky své přizpůsobitelnosti je Joie Stages ideálním řešením pro rodiče, kteří chtějí investovat do jedné autosedačky, kterou budou moci používat po celou dobu dítěho růstu. Tato univerzálnost nejen ušetří peníze, ale také minimalizuje potřebu časté výměny autosedaček. Joie Stages je skutečně dlouhodobým a praktickým řešením pro každou rodinu.

Výhody používání "joie stages" autosedačky pro děti.

Výhody používání "joie stages" autosedačky pro děti jsou mnohostranné. Tato univerzální autosedačka roste s dítětem a poskytuje mu pohodlí a bezpečnost po celou dobu jeho růstu. Jednou z hlavních výhod je možnost použití od narození až do 7 let věku, což znamená, že rodiče nemusí kupovat novou sedačku s každým novým milníkem ve vývoji dítěte. Díky tomu je také ekonomicky výhodná volba. Další předností je přizpůsobitelnost autosedačky podle potřeb dítěte - lze ji nastavit ve třech různých fázích, aby poskytovala optimální oporu a ochranu během jeho růstu. To znamená, že sedačka se přizpůsobuje velikosti i váze dítěte, což zajišťuje maximální komfort a bezpečnost při cestování.

Různé fáze "joie stages" a jejich přizpůsobitelnost.

Joie Stages je univerzální autosedačka, která roste společně s vaším dítětem. Má tři různé fáze, které se přizpůsobují vývoji a potřebám dítěte. V první fázi se používá jako autosedačka pro novorozence, s polohou na zádech a vložkou pro lepší oporu hlavičky. Ve druhé fázi se sedačka přemění na autosedačku pro batolata, kdy se může používat ve směru jízdy a nastavitelnými popruhy. Ve třetí fázi se sedačka stane autosedačkou pro starší děti, které již nepotřebují oporu zadní strany sedačky. Tato přizpůsobitelnost umožňuje dlouhodobé používání a šetření peněz rodičům.

Bezpečnostní funkce "joie stages" autosedačky.

Bezpečnost je pro rodiče jednou z nejdůležitějších vlastností autosedačky. "Joie stages" nabízí řadu bezpečnostních funkcí, které zajistí ochranu vašeho dítěte během jízdy. Autosedačka je vyrobena z pevných a odolných materiálů, které splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Má také boční ochranné polštáře, které minimalizují nárazovou energii při případné nehodě. Dále je vybavena pětibodovým bezpečnostním pásem, který udržuje dítě pevně na místě a chrání ho před možným vypadnutím. Všechny tyto funkce společně poskytují maximální bezpečnost vašemu dítěti při každé jízdě.

Jak vybrat správnou velikost "joie stages" autosedačky pro vaše dítě.

Při výběru správné velikosti "joie stages" autosedačky pro vaše dítě je důležité zohlednit jeho váhu a výšku. Autosedačka je určena pro děti od narození do 7 let, což znamená, že musí být dostatečně prostorná a pohodlná i pro rostoucí dítě.

Existují tři různé fáze "joie stages", které se liší podle velikosti a použití. Fáze 1 je určena pro novorozence a malé batolata s váhou do 13 kg. Fáze 2 je vhodná pro děti ve věku od 9 měsíců do 4 let s váhou od 9 do 18 kg. Fáze 3 je navržena pro starší děti ve věku od 3 do 7 let s váhou od 15 do 36 kg.

Při výběru správné velikosti si také můžete vybrat mezi dvěma možnostmi - standardní nebo rozšířenou verzi. Standardní verze je vhodná pro všechny fáze, zatímco rozšířená verze poskytuje více prostoru a pohodlí zejména ve fázích 2 a 3.

Je také důležité vzít v úvahu rozmístění pásu bezpečnostního pásu ve vozidle a zkontrolovat, zda je kompatibilní s "joie stages" autosedačkou. Před zakoupením se ujistěte, že autosedačka splňuje všechny bezpečnostní normy a doporučení.

Správná velikost "joie stages" autosedačky zajistí vašemu dítěti maximální bezpečnost a pohodlí během jízdy.

Instalace "joie stages" autosedačky je snadná a rychlá. Nejprve je důležité zkontrolovat, zda je autosedačka vhodně umístěna ve vašem vozidle. Poté se připojí pásy bezpečnostního pásu auta ke kovovým hákům na sedačce. Ujistěte se, že jsou pásy pevně utaženy a sedačka je stabilní. Dále je třeba nastavit opěradlo a hlavovou opěrku podle velikosti dítěte. Při instalaci vždy dodržujte pokyny v návodu k použití.

Časté dotazy ohledně "joie stages" autosedačky pro děti.

Časté dotazy ohledně "joie stages" autosedačky pro děti:

1. Jak dlouho může mé dítě používat "joie stages" autosedačku?

2. Je možné přenášet "joie stages" autosedačku mezi různými auty?

3. Jak často je potřeba provádět údržbu a čištění "joie stages" autosedačky?

4. Je "joie stages" autosedačka schválena podle evropských bezpečnostních norem?

5. Jaké jsou rozměry a hmotnost "joie stages" autosedačky?

6. Lze "joie stages" autosedačku používat i ve letadle?

7. Je možné využít isofix systém u "joie stages" autosedačky?

8. Jaké jsou doporučené postupy při instalaci "joie stages" autosedačky do auta?

9. Existuje nějaká záruka na "joie stages" autosedačku?

10. Kde mohu najít další informace o bezpečnosti a používání "joie stages" autosedačky?

Recenze a zkušenosti rodičů s "joie stages" autosedačkou.

Recenze a zkušenosti rodičů s "joie stages" autosedačkou jsou velmi pozitivní. Rodiče si všímají především výhody, že tato autosedačka roste společně s dítětem a je vhodná pro různé věkové skupiny. Také oceňují pohodlí a ergonomický design sedačky, který poskytuje dostatečnou oporu a ochranu během jízdy. Bezpečnostní prvky jako například boční ochrana jsou také velmi dobře hodnoceny. Rodiče také chválí jednoduchost instalace a možnost nastavení sedačky podle potřeb dítěte. Celkově je "joie stages" autosedačka považována za kvalitní a spolehlivou volbu pro bezpečné cestování s dětmi.

Kde zakoupit "joie stages" autosedačku a jaké jsou ceny.

"Joie stages" autosedačku můžete zakoupit v specializovaných prodejnách s dětským vybavením, jako jsou například dětské obchody nebo internetové e-shopy. Cena se může lišit v závislosti na konkrétním prodejci a také na variantě "joie stages", kterou si vyberete. Průměrná cena se pohybuje kolem 5000 Kč, ale můžete narazit i na akční nabídky či slevy. Doporučujeme porovnat ceny a vybrat si spolehlivého prodejce, který nabízí kvalitní produkty za férovou cenu.

"Joie Stages" autosedačka je ideální volbou pro vaše dítě z několika důvodů. Zaprvé, její univerzálnost a přizpůsobitelnost umožňuje růst s vaším dítětem až do 7 let věku. To znamená, že nemusíte kupovat novou autosedačku po každém růstovém skoku. Dále, "Joie Stages" nabízí širokou škálu bezpečnostních funkcí, jako jsou boční ochrana a pětibodový bezpečnostní pás, které zajišťují maximální ochranu vašeho dítěte během jízdy. Navíc, instalace "Joie Stages" je snadná a intuitivní, což usnadňuje používání i při častých přesunech mezi vozidly. S dostupností na trhu a rozumnými cenami je "Joie Stages" autosedačka skvělou investicí do bezpečnosti a pohodlí vašeho dítěte.

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: děti

Autor: Kateřina Novotná

Tagy: joie stages | autosedačka pro děti