Ninjago: Nejlepší LEGO série pro děti plná dobrodružství!

Ninjago

Co je Ninjago?

Ninjago je populární série stavebnic od společnosti Lego, která se zaměřuje na dobrodružství ninja bojovníků. Tato série je inspirována japonskou kulturou a bojovými uměními. Hlavním tématem Ninjaga je souboj mezi skupinou mladých ninjů a temným lordem Garmadonem, který se snaží ovládnout svět. Děti mohou stavět různé scény a vytvářet vlastní příběhy plné akce a dobrodružství. Ninjago nabízí nejen zábavu, ale také rozvíjí kreativitu, logické myšlení a motorické schopnosti dětí.

Přehled populárních setů Ninjago

Ninjago je oblíbená série LEGO setů, která přináší dobrodružství plná akce a fantazie. Mezi nejoblíbenější sety patří "Zelený drak", "Město Ninjago" a "Útočný tank Garmadona". Tyto sady obsahují detailní modely, které lze snadno sestavit a rozšiřovat. Děti si mohou vytvořit vlastní svět Ninjago a zažít nekonečné hodiny zábavy. Každý set obsahuje také minifigurky hlavních postav, jako jsou Kai, Jay, Cole a Zane, což dětem umožňuje hrát si s oblíbenými hrdiny ze seriálu Ninjago.

Příběh a postavy v sérii Ninjago

Příběh série Ninjago se odehrává ve světě plném dobrodružství a akce. Hlavním hrdinou je tým šesti mladých ninjů, kteří bojují proti temné síle. Každý z nich ovládá jedno ze čtyř elementů - ohně, ledu, blesku a země. Jejich úkolem je chránit ostrov Ninjago před zlem, kterého se snaží ovládnout Lord Garmadon, otec jednoho z ninjů. Postavy jsou plné charakteru a každý má své vlastní schopnosti a osobnost. Společně musí překonat různé výzvy a naučit se spolupracovat jako tým, aby zachránili svět před zkázou.

Jak hrát s Lego Ninjago

Hraní s Lego Ninjago je skvělou zábavou pro děti všech věkových kategorií. Nejdůležitější je začít sestavit jednotlivé sety podle přiložených návodů. Poté se mohou děti pustit do hraní a vytváření vlastních příběhů a dobrodružství. Sada obsahuje různé postavy, vozidla a budovy, které lze kombinovat a tvořit tak nekonečné možnosti her. Děti si mohou vymýšlet různé mise, bojovat proti nepřátelům nebo stavět vlastní světy. Hraní s Lego Ninjago rozvíjí kreativitu, logické myšlení a motoriku dítěte. Je to skvělý způsob, jak trávit čas s rodinou nebo kamarády.

Výhody hraní s Lego Ninjago

Hraní s Lego Ninjago přináší dětem mnoho výhod. Jednou z hlavních je rozvoj kreativity a fantazie. Děti si mohou vymýšlet vlastní příběhy a scény, stavět různé objekty a postavy. Tím se učí řešit problémy a rozvíjet svou představivost.

Další výhodou je rozvoj jemné motoriky a koordinace pohybů. Stavění Lego staveb a manipulace s malými dílky posiluje prsty a ruce dětí, což je velmi prospěšné pro jejich další motorický vývoj.

Hraní s Lego Ninjago také podporuje týmovou spolupráci a komunikaci. Děti se učí sdílet své nápady, plánovat strategie a spolupracovat na dosažení společného cíle. To je nejen zábavné, ale také velmi poučné pro jejich sociální dovednosti.

Ninjago také nabízí možnost učení se nových dovedností, jako je například sledování instrukcí, logické myšlení a prostorová orientace. Děti se naučí číst návody ke stavbám, skládat složité modely podle pokynů a řešit různé úkoly.

Nakonec, hraní s Lego Ninjago je prostě zábava. Děti se mohou ponořit do světa dobrodružství a akce, plného neuvěřitelných postav a překvapivých situací. Každý set nabízí nové výzvy a možnosti pro hráče, což je skvělý způsob, jak trávit volný čas.

Recenze a hodnocení setů Ninjago

Série Lego Ninjago nabízí širokou škálu setů, které přinášejí dobrodružství a zábavu pro děti. Sety jsou velmi detailně navrženy a obsahují různé funkce, které poskytují nekonečné možnosti hraní. Kvalita stavebnic je vynikající a děti se mohou těšit na hodiny kreativního stavění.

Hodnocení setů Ninjago je velmi pozitivní. Děti si užívají stavění jednotlivých postav, vozidel a budov. Sety jsou dobře vyvážené a snadno sestavitelné i pro mladší děti. Detaily na figurkách jsou skvělé, což přispívá k autentičnosti celého světa Ninjago.

Ninjago sety také nabízejí možnost rozšíření hry pomocí speciálních doplňků a přídavných setů. To umožňuje dětem vytvořit si vlastní unikátní svět Ninjago a prozkoumat nová dobrodružství.

Celkové hodnocení setů Ninjago je velmi kladné. Série nabízí pestrou paletu různých tematických setů, které oslovují jak fanoušky Lego, tak i fanoušky Ninjaga. Sety jsou vysoce kvalitní a poskytují hodiny zábavy a kreativity. Pro všechny fanoušky Ninjago jsou sety nezbytným doplňkem do jejich sbírky.

Kde koupit Lego Ninjago

Pokud se chcete stát hrdým vlastníkem sady Lego Ninjago, máte několik možností, kde je zakoupit. První a nejjednodušší volbou je navštívit specializované prodejny s hračkami, jako jsou Hamleys, Dráčik nebo Kika. Zde najdete široký výběr setů Ninjago různých velikostí a cenových kategorií. Další možností je nákup přes internetové obchody, jako je Alza.cz, Mall.cz nebo Legoshop.cz. Tyto e-shopy nabízejí pohodlné a rychlé nakupování z pohodlí vašeho domova. Pokud preferujete osobní kontakt a raději si sety prohlédnete před zakoupením, můžete navštívit také bazarové weby, jako je Sbazar.cz nebo Aukro.cz. Zde můžete nalézt jak nové, tak i použité sety za nižší ceny. Nezapomeňte se také podívat na oficiální stránky Lego, kde najdete aktuální informace o dostupnosti setů a speciálních nabídkách.

Tipy a triky pro stavění a hraní s Lego Ninjago

Pokud chcete vytvořit skvělé stavby s Lego Ninjago, zkuste tyto tipy a triky! Za prvé, před začátkem stavění si důkladně prohlédněte návod a zkontrolujte, zda máte všechny potřebné díly. Pokud nějaký chybí, kontaktujte zákaznickou podporu. Při stavbě se soustřeďte na detaily a pečlivě spojujte jednotlivé díly. Pokud narazíte na problém, nebojte se přečíst návod znovu nebo se zeptat ostatních fanoušků Ninjago. Prozkoumejte také možnosti kombinace různých setů pro ještě větší dobrodružství! A nezapomeňte si užít hravost a kreativitu při hraní s Lego Ninjago!

Soutěže a akce spojené s Lego Ninjago

Soutěže a akce spojené s Lego Ninjago jsou skvělým způsobem, jak se ještě více ponořit do světa těchto odvážných ninja bojovníků. Lego pravidelně pořádá soutěže, ve kterých mohou děti ukázat svou kreativitu a fantazii. Například se mohou zapojit do tvůrčích soutěží, kde mají za úkol vytvořit vlastní scénu nebo postavu z Lego Ninjago. Vítězové těchto soutěží pak získávají skvělé ceny, jako jsou limitované edice setů nebo exkluzivní předměty spojené s touto sérií. Kromě toho se také konají různé akce a eventy, na kterých si fanoušci mohou vyzkoušet novinky ze světa Ninjago a potkat se s ostatními nadšenci této série. Soutěže a akce spojené s Lego Ninjago jsou skvělým způsobem, jak prohloubit svou lásku k této sérii a sdílet ji s ostatními fanoušky!

Závěrem můžeme říci, že Lego Ninjago je skvělou sérií pro všechny fanoušky dobrodružství a stavebnic. Kombinace akčního příběhu, poutavých postav a kreativního stavění přináší hodiny zábavy a rozvíjí dětskou fantazii. Doporučujeme začít s některým z populárních setů, jako je "Zlatý drak" nebo "Město Nindroidů", a postupně si rozšiřovat sbírku. Nezapomeňte se také zapojit do soutěží a akcí spojených s Ninjagem, které často nabízí nové možnosti a odměny. Takže neváhejte a vstupte do světa Ninjaga plného dobrodružství!

Publikováno: 29. 12. 2023

Kategorie: děti

Autor: Božena Javorská

Tagy: ninjago | lego série